Czy dziadek chętnie czyta książki?

Czy książka to dobry prezent na dzień dziadkaOczywiście, że tak. Nie ma co nad tym się za długo zastanawiać. Nie ma też co za dużo wymyślać, jeżeli chodzi o prezenty, ponieważ można coś “przekombinować”. A książka jest naprawdę doskonałym pomysłem, dzięki czemu można sprawić ogromną radość wszystkim dziadkom.

“Zapiski z królestwa 50 niesamowitych historii o angielskim futbolu”

Chyba zdecydowana większość dziadków kocha futbol. Całkiem możliwe, że razem ze swoimi wnukami oglądają mecze nie tylko polskiej kadry narodowej, ale również tych zagranicznych drużyn. W szczególności, jeżeli chodzi o Premier League. Jeżeli tak jest, to dziadkowie na pewno zainteresują się książką, której autorem jest Przemysław Rudzki – jeden z najwybitniejszych specjalistów, jeżeli chodzi o angielską ligę. To człowiek, który wie o tej lidze dosłownie wszystko. Jest bowiem związany z tym tematem od zawsze i jeszcze dłużej. Rudzki w swojej książce odwołuje się do najróżniejszych faktów. Nie tylko tych, które wydarzyły się bardzo dawno temu, ale tych nieco wcześniejszych, które całkiem możliwe, że niektórzy mieli przyjemność obserwować sami. Oto wspaniale skonstruowana książka, która odnosi się do historii angielskiego futbolu.

“Operator 594”

Z jakimi zadaniami na co dzień muszą mierzyć się żołnierze należący do elitarnej jednostki GROM? Jeżeli ktoś chciałby znaleźć odpowiedź na to pytanie, to właśnie ma przed sobą najlepszą książkę, która ukazała się w ostatnim czasie. Jej autorem jest nie byle kto. Oto Krzysztof Puwalski, który jest już byłym żołnierzem. Opowiada on o akcjach w których brał udział on lub jego koledzy. Na jakiej zasadzie się to odbywało? Jak ratowało się zakładników? Jak eliminowało się zagrożenie w postaci groźnych terrorystów? Jedna wielka adrenalina, która pozostaje z czytelnikiem do samego końca. Szokująco, ale z wielkim podziwem. Dopiero widząc takie książki, jak ta, można być pełnym podziwu tego, czego Ci ludzie dokonują na co dzień w swojej pracy.